27 September 2022 Tuesday
En iyisinden en kötüsünden kimler geldi kimler geçti. Biz kulübümüzü ve takım ruhumuzu asla kaybetmedik. Buda böyle biline

Şehrin takımının futbolunu konuşalım diyoruz, bir türlü olmuyor. Gündem bir başka, o ne demiş, o ne yapmış başka işimiz yok. Yarın ahlarla vahlarla sızlanmayalım. Boş nafile tartışmalarla insanların kafasını yormayalım. Herkes bildiği işi yaparsa sorun olmaz zaten. Kötüleyerek üste çıkmanın da hiç bir anlamı yok. Yapılanlar başarılar hep takdir edilmiştir. Bunların yanında başarılı olamadığında da eleştiriler elbette yapılacaktır.

Dürüst olmanın hıncını penaltı atışlarından beklemesinler. O kişiler mutlak bir gün kural hataları yaparlar ki telafisi de mümkün olmaz. Ben sadece yazıyorum. Takdiri sizden. Siyasi irade zaten bu süreçte hep kulübün yanında olmuştur. Bazı konular ortaya atılınca hikaye gibidir. Ne olduğu değil, sizin nasıl gördüğünüz önemlidir. Neler yapmışlar neler ortaya koymuşlar buna bakmak lazım.

Bu şehrin bir reklamı var. Giresunspor’u var. Onu yüceltmek onunla yaşantımızı devam ettirmek gerekirken yapılan tüm bu manevi ve maddi desteği de unutmamak gerekmez mi? Giresun’un sorunları ile yatıp kalkandan kim ah ediyorsa, geçmişteki hataların tekrarı yaşanmıyorsa şimdi daha çok değişim yaşanıyorsa sızlanmanın bir manası da yoktur.

Birisi Giresunspor’a her türlü desteği verecek. Ama ne hikmetse soruyu da başkaları soracak. Böyle bir soru cevap kısmı yok. Hata yapılabilir. Ama Allah razı olsun demekte bir erdemliktir. Biz tüm bunların yanında kulübümüzü desteklemeye devam edeceğiz.

En iyisinden en kötüsünden kimler geldi kimler geçti. Biz kulübümüzü ve takım ruhumuzu asla kaybetmedik. Buda böyle biline… KALP KIRMAYA TEK BİR SÖZ YETER… Ama kırılan kalbin tamirine ne bir özür, nede bir ömür yeter...

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha