17 August 2022 Wednesday
Teknik Direktör Hakan Keleş'in bana göre bu ligi kaldıracak kapasitede olmadığını gördük

Ligde oynadığı 6 maçta 1 gol atıp 1 puan alan Giresunspor’da oynanan oyun maalesef skora yansımıyor. Evet kabul ligde oynadığımız 6 maçın 3’ünü büyük takımlarla oynadık, kağıt üzerinde bu takımlar favori idi ancak kötü günlerindeydiler, hazır değillerdi puan alamadık olmadı.
Geriye kalan 2 maçtan ise bir puan alabildik. İlk golümüzü de geçen akşam Fenerbahçe karşısında kazandık. Burada üzerinde duracağım husus öncelikle teknik heyetin durumu.
Teknik Direktör Hakan Keleş’in  bana göre bu ligi kaldıracak kapasitede olmadığını gördük. Oynadığımız maçlara bakacak olursak oyuna katkısı hiç olmadı, aksine yanlış takım kurma, yanlış oyuncu değiştirme, zamanında oyuna müdahale edememe bunların hepsini gördük. Fenerbahçe maçı içinde de bunu gördük, orta sahada yürüyen Pelupessy’yi 55 dakika göremedi. Bizler bu oyuncunun sahada olmadığını gördük ama hoca her nedense göremedi. Erol Can’ı zorla oyuna aldı belki de birazda mecburiyetten. Kısacası Keleş ile bu ligde kanımız uyuşamadı. Kendisi “Benim bu takıma zararım olduğu an bırakırım demişti”
Sanırım 6 maç 1 puan söyleyeceği bir şey olmasa gerek. Fener maçında yediğimiz iki golde de kaleci Onurcan hatalı idi. Daha önceki maçlarda da Okan hatalı goller yedi. Burada sorulacak soru kaleci antrenörü ne iş yapar?
Bu kalecileri maçlara nasıl hazırlıyor olmalı. Bir çift sözüm de maçın hakemi Cüneyt Çakır’a “Sana hiç yakışmadı hoca öyle 94.dakikada topu kaleci oyuna sokmuşken maçı bitirmek. Aynı düdüğü bir Fenerbahçe için çalabilir miydin?”

 


cavit-özdemirfenerbahçeGiresunsporspor28Çotanaklar

Yazarın diğer yazıları

Cavit Özdemir

Cavit Özdemir

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha